Budowa szaf sterowniczych
Dział budowy szaf, to dział składający się z profesjonalistów z pasją oraz z wieloletnim doświadczeniem w budowie szaf sterowniczych dla największych Klientów branży Automotive. Realizujemy projekty zarówno dla przemysłu samochodowego jak i dla sektora energetyki zawodowej konwencjonalnej i odnawialnej, sektora spożywczego, obiektów przemysłowych i wiele innych.

Project engineering realizowany jest na podstawie wymagań Klienta w środowisku  programistycznym Eplan Electric P8 oraz Eplan Propanel lub na podstawie dostarczonej przez Klienta dokumentacji.  Działania realizowane są w sposób kompleksowy tj. od audytu zakładu przemysłowego,  przez projekt i dobór właściwych rozwiązań po ich montaż i uruchomienie.

Nowoczesna oraz zoptymalizowana hala produkcyjna wyposażona jest w zaawansowane technologicznie narzędzia produkcyjne, zapewniające najwyższą jakość wykonania produktu, w krótkim czasie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

  • Dysponujemy centrum obróbczym CNC, gwarantującym najwyższą jakość i precyzję wykonywanych usług obróbczych, ograniczając przy tym zużycie materiału.
  • Zautomatyzowany system magazynowy zapewnia elastyczność w przypadku wprowadzanych zmian do projektu w trakcie całego procesu produkcyjnego.
  • Innowacyjny, autorski system wspomagający proces prefabrykacji oraz bezpośredni kontakt z zespołem projektowym i handlowym, pozwala na skrócenie czasu procesu prefabrykacji oraz zapewnienia najwyższą jakość produktu.

Zakres prac prefabrykacyjnych to: budowa szaf sterowniczych, szaf dystrybucyjnych, szaf mocy, szaf sterownikowych oraz falownikowych, skrzynek łączeniowych i sterowniczych, pulpitów sterujących. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom Klienta, łącznie z niestandardowymi wykonaniami.

Budowa szaf realizowana jest w oparciu o wiodących producentów materiałów elektrotechnicznych. Zaufanie sprawdzonym markom będącymi liderami na rynku, gwarantuje długoletnią bezawaryjną pracę naszych produktów. Wszystkie nasze produkty są testowane, zgodne z normami (DIN, VDE, EN, PN-EN, UL) oraz  opatrzone są stosownymi deklaracjami zgodności.

Powrót