OFERTY PRACY

KIEROWNIK DZIAŁU ELEKTRYCZNEGO

MIEJSCE PRACY: Gliwice + delegacje zagraniczne

Warunki współpracy

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracami projektowymi oraz zgodnością instalacji z dokumentacją techniczną oraz standardami Klienta;
  • podział zadań i nadzór nad zespołem elektryków;
  • troska o terminowe realizacje prac projektowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem;
  • bezpośredni kontakt z Klientem w kwestiach projektowych;
  • kalkulowanie zapytań ofertowych;
  • tworzenie oraz wdrażaniem instrukcji i procedur;
  • harmonogramowanie projektów pod względem osobowym;
  • uzgadnianie planów urlopowych pracowników działu (zatwierdzanie wniosków urlopowych);
  • kontrola czasu pracy podległych pracowników;
  • raportowanie przebiegu realizowanych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne;
  • uprawnienia SEP G1 min 1 kV (E, D);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (ok 50% czasu pracy);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu, umiejętność określania priorytetów, umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie będącej jedną z większych w branży na polskim rynku;
  • miłą atmosferę pracy w kooperacyjnie nastawionym zespole;
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, porady prawne, pakiet BABY),
  • samochód służbowy.